na jezdzca

Pozycja na jeźdźca – jak to zrobić?

W pozycji na jeźdźca dominuje kobieta. Natomiast partner zachwyca się widokiem ciała kobiety. Dzięki temu oboje odczuwają niezwykle silne doznania seksualne. Zaś głęboki kąt penetracji i wolne ręce tylko e potęgują. Na czym polega pozycja na jeźdźca?

Na czym polega pozycja na jeźdźca?

Pozycja na jeźdźca to jedna z konfiguracji, w której to kobieta dominuje i przejmuje kontrolę nad sytuacją. Polega na tym, że mężczyzna kładzie się na plecach, a kobieta siada na nim okrakiem. Swoimi nogami obejmuje biodra partnera., chwyta członka i powoli wprowadza go do pochwy. Następnie zaczyna wykonywać ruchy w tył, przód, do góry oraz na dół. Aby ułatwić ruchy frykcyjne, partnerka powinna wygodnie oprzeć kolana i stopy. Główną zaletą tej konfiguracji jest możliwość kontrolowania głębokości penetracji oraz temp ruchów przez kobietę. To ona nadaje rytm i decyduje o szybkości. Mężczyzna jednak nie musi być całkowicie bierny. Wolnymi rękoma może stymulować strefy erogenne swoje partnerki. Zarówno łechtaczkę, piersi, jak i inne czułe punkty np. uda, pośladki lub brzuch. Pozycja ta daje również bliskość, ponieważ partnerzy przez cały czas trwania stosunku, zwróceni są ku sobie.

Pozycja na jeźdźca – najważniejsze porady

Pozycja na jeźdźca to konfiguracja , która daje kobiecie pełną swobodę ruchów, kontro głębokości i kąta penetracji, a także tempa. Aby zapewnić sobie jeszcze większą rozkosz, partnerka może poprosić swojego partnera o to, aby pieścił jej strefy erogenne. Aby podniecenie było jeszcze większe, warto zacisnąć mięśnie kegla z każdym ruchem w górę, bowiem zwiększa to doznania seksualne. Ze względu na dominację kobiety i widok jej nagiego ciała, wielu mężczyzn szybko dochodzi. Gdy kobieta zauważy zbyt duże podniecenie u partnera, powinna zwolnić, lekko kołysząc się w górę, w dół, do przodu i do tyłu. Jeśli chcecie być bliżej siebie, możecie się przybliżyć do siebie. Partnerka powinna pochylić się d przodu, a mężczyzna unieść lekko tułów na ramionach. W ten sposób umożliwicie całowanie się oraz zmienicie kąt penetracji.

Pozycja odwrócona – jak to zrobić?

Poza klasyczną konfiguracją na jeźdźca wyróżnia się pozycję odwróconą. Tak jak w podstawowym wariancie, mężczyzna kładzie się na plecach, a kobieta siada na niego okrakiem. Jednak zamiast przodem, odwraca się do niego plecami i powoli wkłada penisa do pochwy i wykonuje, tak jak w klasycznej wersji, ruchy góra, dół, przód, tył oraz dodatkowo koliste ruchy miednicą. Natomiast mężczyzna dodatkowo zgina nogę w kolanie, aby stykała się ona z udem partnerki. Dzięki temu kobieta podczas ruchów frykcyjnych, docieraj dodatkowo łechtaczką o udo, zwiększają doznania. W pozycji odwróconej jest głębsza penetracja, co ułatwia kobiecie osiągnięcie orgazmu.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *