kobieta z pasem cnoty

Pas cnoty – co to jest i kto go używa?

Pas cnoty, o którym zapewne słyszał każdy, przez wiele wieków stał na straży czystości. Mężczyźni zakładali je swoim kobietom, zapobiegając w ten sposób pozamałżeńskim igraszkom z innymi mężczyznami. Natomiast od wielu lat ten żelazny strażnik cnoty rozgrzewa erotyczne fantazje i używany jest jako gadżet przez pary, które nie boją się eksperymentować w łóżku. Czym jest pas cnoty i jak go używac?

Pas cnoty – historia

Historia pasów cnoty jest długa. Pierwsze wzmianki o stosowaniu żelaznego strażnika czystości, zawarto już w mitologii greckiej. Pas cnoty miał wykuć Hefajstos po tym, jak jego żona Afrodyta zdradziła go z jego bratem Aresem. zadaniem tych żelaznych majtek było uniemożliwienie uprawiania seksu z innymi mężczyznami, a także brak możliwości masturbacji. Przyjęło się, że pasy cnoty zyskały na popularności przede wszystkim w średniowieczu. To właśnie wtedy rycerze zakuwali w nie swoje żony, aby chronić przed niewiernością małżonki w okresie ich nieobecności. Natomiast po raz pierwszy pas cnoty opisano dopiero w 1405 roku. Jego definicja zwarta jest w książce Konrada Kaysera „Bellifortin”

Pas cnoty – jak go używać?

Obecnie pasy cnoty stanowią gadżet erotyczny, który pozwala urozmaicić życie seksualne. Dedykowany jest przede wszystkim tym parom, które nie boją się eksperymentować i szukają niestandardowych sposobów na nowe doznani. Mężczyzna zakuwając w pas swoją ukochaną, przejmuje nad nią kontrolę i robi z nią to, co zechce. Jednak poza żelaznym strażnikiem dla Pań, dostępne są także modele dla Panów, które służą do play rollingu. W takiej sytuacji to kobieta dominuje, a mężczyzna jest jej poddanym. Partnerka zakuwa swojego ukochanego, co uniemożliwia odbycie stosunku seksualnego i masturbacja i ma nad nim pełną dominację. Poczucie władzy przez płeć piękną daje ogromną satysfakcję i bardzo podnieca.

Dlaczego warto używać pasy cnoty?

Eksperymentowanie z pasami cnoty, przeznaczonych zarówno dla Panów, jak i pań, stanowi doskonałe urozmaicenie życia seksualnego. Przede wszystkim pozwala przełamać łóżkową rutynę, a także zbudować relację między partnerami. Zakładając akcesorium, jedna osoba jest uległa i zdana na łaskę drugiej, dominy albo mastera. To właśnie oni przejmują kontrole nad całą zabawą. Stosując pas cnoty dla mężczyzn, mężczyźni automatycznie powstrzymują się od orgazmów. Nie maja bowiem dostępu do członka. Okazuje się, że im dłużej orgazm jest wstrzymywanym , tym doznania jest bardziej intensywne. Co więcej, stosowanie takiej zabawki pozwala na niezwykłe przeżycia seksualne i doskonale sprawdza się jako gra wstępna do prawdziwej jazdy.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *