para oglada film i sie caluje

5 najlepszych filmów o seksie

Sceny seksu pojawiają się nie tylko w filmach erotycznych, ale również w innych gatunkach. Taka tematyka przyciąga widownię. I choć wydawać by się mogło, że filmy oscylujące w ten tematyce są brutalne, to wcale tak nie jest. Wiele z nich jest delikatnych i czułych i porusza kwestie związanych z seksualnością. Przedstawiamy 5 najlepszych filmów o seksie.

5 najlepszych filmów o seksie

1.Nimfomanka

Nimfomanka to kontrowersyjny, a zarazem wzbudzający skrajne emocje film, który stworzył Lars Von Tier. Opowiada o losach dziewczyny, która uzależniona jest od seksu. Film pokazuje jej życie , w tym powody, które wpłynęły na to, ze została nimfomanką. To film, w którym mamy ostre igraszki łóżkowe. Nie zabrakło to połączenia seksu z przemocą, pasów o lin, które sprawiają, ze kobieta w całości oddaje się mężczyźnie. Mamy tu doskonale pokazany obraz, jak dziewczyna od pierwszej przygody seksualnej zamienia się w seksoholiczkę, tracąc empatię i wrażliwość. Ten film po prostu trzeba obejrzeć

2.Strażnicy cnoty

Strażnicy cnoty to film, którego głównym tematem jest dziewictwo. Bohaterki filmu zawarły umowę , która zobowiązuje do utraty dziewictwa podczas balu maturalnego. Bal maturalny traktowany jest jako przełomowe wydarzenie. Kończy się etap bycia nastolatką i wchodzi się w dorosłe życie. Kiedy o misternym planie dowiaduję się ich rodzice, robią wszystko, aby do takiej sytuacji nie doszło. Choć jest to film z tanim humorem, to jednak posiada fajne podejście do kwestii pierwszego razu.

3.To tylko seks

To tylko seks porusza niezwykle istotną kwestią, jaką jest seks bez zobowiązań. Dwójka bohaterów spotyka się ze sobą tylko w celu pójścia ze sobą do łóżka. Żadne z nich nie chce się ze sobą wiązać. Jednak z czasem okazuje się, że zwykła przygoda i szybki numerek już nie wystarczą. I choć film nie jest nadzwyczajny, to jednak pokazuje, że seks bez zobowiązań nie zawsze jest możliwy.

4. 40-letni prawiczek

Nie ma wątpliwości, że w tym filmie najlepszą robotę robi Steve Carel, wcielający się w rolę głównego bohatera. Film porusza kwestię inicjacji seksualnej. Tytułowy prawiczek Andy ma 40 lat i próbuje to zmienić. Taki wiek sprawia, ze wiele osób wyśmiewa się z bycia prawiczkiem. Jak się potoczą jego losy? Zobaczcie sami.

5. Nieodwracalne

Nieodwracalne to film, obok którego nie można przejść obojętnie. Gaspar Noe bardzo poważnie podszedł do tematu przemocy seksualnego, przełamując tabu. Bohaterka filmu, w którą wciela się Monica Bellucci zostaje zgwałcona, a jej mężczyzna nie może tego przeboleć. Film nie jest wolny od mocnych scen.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *