5 najlepszych książek o seksie

Książki o seksie pozwalają dobyć zarówno teoretyczną, jak i praktyczną wiedze z tej dziedziny. Takie pozycje dostarczają informacji o fizjologii, odpowiadają na wiele pytań związanych z seksualnością i pozwalają lepiej ją zrozumieć. Po które warto sięgnąć? Przedstawiamy 5 najlepszych książek o seksie.

5 najlepszych książek o seksie

1.Slow sex. Uwolnij miłość

Książka „Slow sex. Uwolnij miłość” stanowi szczera rozmowę pomiędzy dwoma autorkami, dziennikarką Hanną Rydlewską oraz sex coachem Martą Niedźwiecką. Wyjaśniają one filozofię slow sex, stosunku, w którym stawia się na jakość, a nie na ilość. Slow sex opiera się na pięciu filarach: czasie ciele, uważności, świadomości oraz rytuale. Książka pozwala poznać swoje narządy, paktuje, gdzie szukać punktu G, jak rozpoznać strefy erogenne, a także jak kontrolować wytrysk. W książce znajduje się także część praktyczna, którą stworzyła sex Coach, Marta Niedźwiecka. Czytelnik ma wykonać zadanie, które rozwiną jego seksualność, pomogą poznać swoje ciało, znaleźć strefy erogenne oraz umożliwią otwarcie się na bodźce.

2.Sztuka obsługi penisa

Sztuka obsługi penisa to pozycja, o której do dziś jest głośno. I choć po tytule mogłoby się wydawac, że to instrukcja, jak doprowadzić mężczyznę do orgazmu, to wcale tak nie jest. Książa stanowi odpowiedź na problemy, z którą boryka się wielu mężczyzn. Napisana jest w formie rozmowy między dramaturgiem Przemysławem Pilarskim a seksuologiem, psychoterapeutą poznawczo-behawioralnym Andrzejem Gryżewskim. Książka porusza wiele aspektów seksualności. Nie zabrakło w niej tematów związanych z masturbacją, problemach z erekcją czy długością członka.

3. Jej orgazm najpierw

Jej orgazm najpierw to podstawowy podręcznik do nauki dla każdego mężczyzny. Składa się z dwóch części. Pierwsza, merytoryczna przybliża kobiecą anatomię i fizjologię Druga, praktyczna, opisuje techniki oralne, które zapewniają kobiecie wyjątkowe doznania seksualne i wyjątkową rozkosz. Mężczyzna znajdzie w niej wskazówki, które będą pomocne do podniecenia partnerki czy wybory dogodnej pozycji.

4.Jego orgazm później

To obowiązkowy poradnik dla każdej kobiety, która pragnie zrozumieć seksualne potrzeby mężczyzna. Składa się z części merytorycznej, poświęconej męskiej anatomii i fizjologii oraz praktycznej, pełnej ciekawych porad i technik.

5.Ona ma siłę.

Ta pozycja to bestseller ogłoszony przez New York Times. Autorka ksiązki chciałą przekazac, że mimo różnorodności czy niedoskonałości, każda kobieta jest normalna, zdrowa, piękna i silna. Ksiązkę podzielono na cztery części. Pierwsza przybliża kobiecą anatomię. W drugiej znajdziemy infromację związane z seksem. Trzecia część, zatytułowana „Seks w praktyce”, definiuje m.in. pożądanie. Natomiast czwarta część poświęcona jest orgazmowi.

 

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *