kulki analne i wibrator

Kulki analne – co to jest i jak ich używać?

Kulki analne, których używa się do stymulacji odbytu, doskonale sprawdzą się podczas gry wstępnej, a także jako urozmaicenie seksu. Jak ich używać, aby zapewnić jeszcze większe doznania seksualne?

Kulki analne – co to jest?

Kulki analne to jeden z gadżetów erotycznych, który składa się z kilku połączonych ze sobą kul i przypomina kulki gejszy. W odróżnieniu od nich, służy do stymulacji odbytu. Stosuje się je w celu osiągnięcia orgazmu albo zwiększenia doznań, które odczuwa się podczas klasycznego seksu. Wsuwa się je do odbytnicy, a następnie wyjmuje z prędkością dostosowaną do własnych upodobań. Ponadto, rozciągają oraz rozluźniają mięśnie zwieracza. Dlatego poleca się je parom, które uprawiają seks analny. Co więcej, kulki analne stymulują prostatę, a tym samym wzmacniają erekcję. Będą doskonałym wyborem dla Panów, którzy borykają się z problemem erekcji.

Kulki analne – jak ich używać

Decydując się na gadżet erotyczny w postaci kulek, musisz pamiętać o kilku zasadach. Pierwszym krokiem jest zadbanie o nawilżenie. Odbyt nie wytwarza śluzu jak pochwa, a więc wejście penisa może być trudniejsze. Aby uniknąć otarć, warto kupić lubrykant do seksu oralnego, czyli gęsty środek nawilżający. Następnie wprowadź kulki analne do odbytu i wykonuj delikatne i powolne ruchy góra-dół. W ten sposób stymulujesz ścianki odbytu i okolice zwieracza. Pamiętaj, aby po każdym użyciu dokładnie umyć kulki. Stosuj produkty odkażające, które przeznaczone są właśnie do gadżetów analnych.

Kulki analne – rodzaje

Na rynku dostępnych jest kilka rodzajów kulek analnych. Zalicza się do nich kulki;

  • plastikowe – to najpopularniejszy rodzaj. Ich zaletą jest to, że nie uczulają. Niestety nie są elastyczne, a do tego dosyć twarde,
  • stalowe – cechują się gładkością i są bardzo łatwe w utrzymaniu czystości.
  • silikonowe – charakteryzują się elastycznością , co ułatwia posługiwanie się nimi. Doskonale sprawdzą się zwłaszcza u osób, które zaczynają przygodę z seksem analnym,
  • gumowe – cechują się miękkością, dzięki czemu świetnie sprawdzają się u początkujących. Minusem jest jednak materiał, bowiem może zawierać toksyczne substancje,
  • z wibracjami – to opcja dla osób, które lubią eksperymentować w łóżku. We wnętrzu kulek umieszczono dodatkowo mniejsze kulki, które wibrują podczas ruchu, a tym samym doznania są intensywniejsze.
  • korki analne – w porównaniu do kulek analnych są krótsze, a kształtem przypominają zwężający się stożek. Ich mały rozmiar sprawia, że są najlepszym wyborem dla początkujących.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *