mezczyzna pisze smsa

Pikantne smsy do niej – 8 najlepszych propozycji

Pikantne smsy do niej to doskonały sposób na filtrowanie oraz podniecenie swojej partnerki. Mogą stanowić doskonały początek gry wstępnej, a także być same w sobie grą wstępną. Przedstawiamy 8 najlepszych propozycji, które podniecą każdą kobietę.

Czy warto pisać pikantne smsy do niej?

Nie ma najmniejszej wątpliwości, że pikantne smsy to prosty sposób na podkręcenie atmosfery przed spotkaniem i seksem. Są idealnym rozwiązaniem dla par, do których wdarła się nuda i monotonia. Nie ukrywajmy, ale codzienność i rutyna często sprawia, że seks jest zwyczajny. Pikantne wiadomości pozwolą rozbudzić wyobraźnie na nowo, a niewinni filtr wyzwoli pragnienia zarówno Twoje, jak i twojej partnerki. Erotyczne smsy to także doskonały pomysł na grę wstępną. Została Ci godzina do końca pracy i zaczynasz weekend z ukochaną? Napisz jej kilka gorących wiadomości. Zacznij od tego, co zrobisz, gdy ją zobaczysz, gdzie ją pocałujesz itd. Takie smsy rozpalą nie tylko Ciebie, ale i ukochaną. Rozgrzeją Was, a gdy tylko się zobaczycie, namiętność będzie ogromna, a doznania seksualne bardziej intensywne.

Jak napisać pikantne smsy do niej?

Warto mieć świadomość, że pikantny sms wcale nie musi być wulgarny. Zacznij od pisania wiadomości, które sprawią Twojej ukochanej najwięcej przyjemności. Możesz napisać, ze bardzo lubisz ją całować, dotykać i nie możesz doczekać się, aż wrócisz do domu, by móc ją objąć w ramionach. Świetnie sprawdzają się erotyczne smsy dotyczące konkretnej pieszczoty. Jeśli partnerka lubi jak pieścisz jej łechtaczkę językiem napisz sms w stylu „Nie mogę się doczekać, kiedy mój język znów doprowadzi Cię do orgazmu. „. Nie krępuj się i pisz co masz na myśli.

Pikantne smsy do niej – 8 najlepszych propozycji dla początkujących i nie tylko

jeżeli dopiero rozpoczynacie przygodę z erotycznymi smsami, zacznij od delikatnych wiadomości, które lekko podkręcą atmosferę:

  • „Kochanie, cały dzień myślę o Tobie. Nie mogę doczekać się, aż chwycę Cię w swoje ramiona”,
  • „Mam na Ciebie ochotę już od samego rana. Odliczam minuty, aż skończę pracę, zobaczę Cię i pójdziemy się kochać”,
  • „Uwielbiam dotykać Twoje ciało! Dziś będę je pieścić przez całą noc”,
  • „Jesteś ciekawa co z Tobą zrobię, jak tylko wrócę do domu?”.

Gdy macie opanowane smsy dla początkujących, czas na podkręcenie i bardziej pikantne wiadomości:

  • „Moje spodnie robią się ciasne, na myśl o tym, jak wezmę Cię dziś od tyłu”,
  • „Dziś mam ochotę pieprzyć się z Tobą całą noc”,
  • „Kocham jak jesteś mokra. Na samą myśl mi staje”,
  • „Dzisiaj Cię tak wyliżę, że będziesz krzyczała z rozkoszy”.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *