kobieta z pejczem

Kiedy używać pejcza w sypialni?

Seks gadżety są coraz chętniej wykorzystywane przez pary podczas łóżkowych igraszek. Są doskonałym sposobem na przełamanie codziennej rutyny i spełniała nie jedną fantazję kobiety i mężczyzny. Kiedy sięgnąć po pejcz w sypialni?

Czym jest pejcz?

Pejcz składa się z rzemienia i sznurka na kijku albo pręcie. Bardzo dawno temu stosowano go jako narządzenie do wymierzania kar cielesnych. Obecnie stanowi jeden z podstawowych narzędzie BDMS, czyli zabawy sadomasochistyczne dla przyjemności. To skrót, który powstał od pierwszy liter angielskich słów, związanie, dominacja, uległość, dyscyplinę. Ten niewielki gadżet erotyczny zdobył swoją popularność za sprawą książki a potem filmu „50 twarzy Greya” i stał się jednym z chętniej wykorzystywanych gadżetów podczas seksu.

Kiedy sięgnąć po pejcz w sypialni?

Pejcz to doskonałe rozwiązanie na przełamanie łóżkowej rutyny. Jednak to dość zaawansowany gadżet erotyczny i warto go stosować, mając za sobą doświadczenia z innymi zabawkami erotycznymi. Musicie zdawać sobie sprawę, że przed jego zakupem, czeka Was przeprowadzenie szczerej rozmowy. Zastanówcie się, czy jesteście gotowi na taką zabawę. Ból w sypialni dla wielu osób działa podniecająco, ale dla niektórych może być przykrym doświadczeniem. Powiedźcie sobie czego oczekujecie, a także czego nie chcecie podczas takiej zabawy. Jeśli obydwoje wyrazicie zgodę na zastosowanie pejcza podczas łóżkowych igraszek, koniecznie ustalcie zasady. Pamiętajcie o haśle bezpieczeństwa przede wszystkim dla kobiety, która w razie zbyt dużego bólu je wypowie. Wtedy partner będzie wiedział, że zadaje zbyt mocny ból i musi przerwać zabawę. Poczatkujące pary powinny wybrać pejcze zakończone piórkiem, ponieważ są one delikatniejsze i zadają słabsze ciosy.

Jaki pejcz wybrać?

Jeżeli podjęliście decyzję o zakupie pejcza, macie do wyboru kilka rodzajów:

  • pejcze ze skóry lub zamszu – będą doskonałe do zadawania delikatnych, ale również i mocnych razów. Ich główną zaletą jest wytrzymałość oraz design. Wyglądają dobrze i absolutnie nie mają nic wspólnego z tandetą. Sklepy erotyczne oferują szeroką gamę kolorów, które śmiało możecie dopasować np. do aranżacji sypialni czy bielizny.
  • gumowe – przeznaczone dla znawców BDMS. Idealnie komponują się z seksowną, lateksową bielizną. Taki widok zapewni żar w sypialni.
  • pejcze zakończone piórkiem – to doskonała propozycja dla par, które dopiero zaczynają przygodę z BDMS i wolą delikatniejsze doznania.
  • Szpicruta – może być gładka i dawać delikatne doznania lub przyozdobiona ćwiekami, która sprawdzi się podczas intensywnych zabaw.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *