para lezy w lozku

Jak wygląda pozycja na pieska? Ważne rady

Pozycja od tyłu, powszechnie zwana na pieska, to jedna z ulubionych konfiguracji mężczyzn. Nic dziwnego. Pozwala na dominację i przejęcie całkowitej kontroli podczas seksu. Do tego zapewnia piękne widoki. Jak wygląda pozycja na pieska?

Jak wygląda pozycja na pieska?

Nic dziwnego, ze pozycja na pieska jest jedną z najchętniej wybieranych wariantów przez mężczyzn. Są oni stroną bierną , decydują o głębokości penetracji, a także szybkości ruchów. Ponadto mają widok na kobiece pośladki. To wszystko sprawia, że wywołują silne doznania. W klasycznej wersji, pozycja ta polega na tym, że partnerka klęka np. na łóżku i pochyla się do przodu, opierając się na rękach lub łokciach. Natomiast partner staje za nią i wprowadza członka do pochwy,. Następnie zaczyna wykonywać ruchy frykcyjne. Panowie mogą zarówno klękać, jak i stać. W przypadku stania, partnerka powinna znajdować się na brzegu łóżka, a mężczyzna jedną nogę opiera na łóżku, aby było mu wygodniej. Ma on wolne ręce, którymi może stymulować łechtaczkę, dając rozkosz swojej ukochanej. Jeśli się nachyli, może także dotykać piersi czy inne strefy erogenne np. brzuch, pośladki.

Jak uprawiać seks od tyłu? – porady dla kobiet

Wbrew pozorom, pozycja od tyłu nie daje silnych doznań tylko i wyłącznie Panom. Satysfakcję i przyjemność czerpią z niej również kobiety. Ponadto, konfiguracja ta umożliwia osiągnięcie orgazmu łechtaczkowego. Aby zapewnić sobie rozkosz podczas stosunku, koniecznie:

  • Poproś partnera, aby dotykał Twoich pośladków lub piersi. Ty w tym czasie stymuluj swoją łechtaczkę aż do momentu osiągnięcia orgazmu.
  • Poproś partnera, aby się lekko nachylił i zaczął stymulować łechtaczkę. Dzięki temu poczujesz prawdziwą rozkosz!
  • Korzystaj z erotycznych zabawek, które tylko spotęgują Twoje doznania.
  • Jeśli lubisz eksperymentować, pozwól partnerowi na to, aby wziął Twoje obie ręce do tyłu i jednocześnie stymulował łechtaczkę. Niewinny, delikatny klaps również wskazany.
  • Co jakiś czas odwróć głowę w stronę partnera i uśmiech się. Dzięki temu pokażesz mu, że Tobie również jest dobrze.

Pozycja na pieska – rady dla mężczyzn

Choć pozycja na pieska wmusza dominację mężczyzny, to każdy partner powinien myśleć również o swojej partnerce. Niech ona również czerpie satysfakcje z obycia stosunku. Podczas łóżkowych igraszek:

  • Pieść strefy erogenne partnerki. Masz wolne ręce i duże pole do popisu! Możesz dotykać pośladków, piersi, brzucha. Ty wiesz, co ona lubi!
  • Pochyl się lekko nad partnerką i stymuluj jej łechtaczkę. Zapewnij jej orgazm łechtaczkowy.
  • Pamiętaj, że nie tylko ty masz dojść, ale również Twoja partnerka. Dlatego poza szybkimi ruchami, wykonuj również wolniejsze.

Możesz pozwolić sobie również na delikatnego klapsa, lekkie ciągniecie za włosy . jednak zanim to zrobisz, zapytaj czy nie będzie jej to przeszkadzać.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *