trojkat seksualny

Trójkąt seksualny – jak zabrać się do seksu w trójkącie?

Trójkąt seksualny to dla jednych erotyczna fantazja pełna doznań, a dla innych przekroczenie granicy moralności. Nie ma jednak wątpliwości, że wymaga dojrzałości oraz dystansu. Jak zabrać się do seksu w trójkącie?

Jak zabrać się do seksu w trójkącie?

Trójkąt seksualny, znany od dawna, do dziś stanowi jedną z największych fantazji seksualnych mężczyzn. Jednak nie ukrywajmy, wiele Pan również marzy o seksie z dwoma mężczyznami. I choć sama wizja jest szalenie ekscytują, to jednak wymaga przygotowania i zaplanowania oraz dojrzałości emocjonalnej. Jak się zabrać do seks w trójkącie? Przede wszystkim:

  1. Zgoda na seks w trójkącie musi być obopólna i dobrowolna. Żaden z partnerów nie może zmuszać drugiej osoby do takiego czynu ani decydować za dwoje. Jesteście przecież w związku! Dlatego przeprowadźcie szczerą rozmowę. Jeśli oboje wyrazicie zgodę na realizację fantazji, możecie się do niej przygotować.
  2. Upewnijcie się, że naprawdę tego pragniecie. Trójkąty nie są dla każdego. Jeśli darzycie się szczerą, wyjątkową miłością i nie wyobrażacie sobie dopuścić obcej osoby do swojej drugiej połówki, odpuście.
  3. Jeśli oboje zadecydujecie o trójkącie seksualnym, koniecznie ustalcie zasady. Spiszcie je na kartce. Dzięki temu unikniecie nieporozumienia. Warto ustalić sobie tzw. „bezpieczne hasło”, którego użyjecie, jeśli coś Wam się nie spodoba lub będziecie chcieli przerwać.
  4. Ustalcie osobę trzecią. Musicie zadecydować czy będzie to ktoś znajomy, czy nie.

Jak wybrać trzecią osobę do trójkąta?

Do trójkąta potrzeba trzech osób, a Was jest tylko dwoje. Zatem jak wybrać trzecią osobę do spełnienia fantazji? Przede wszystkim musicie usiąść na spokojnie, a następnie zastanowić się czy ma to być osoba, którą znacie. Jeśli tak, musicie pamiętać, że Waza relacja będzie zupełnie inna po takim akcie miłosnym. Dlatego lepiej zrezygnować z seksu z kimś znajomym, zwłaszcza bliskim. Lepszym wyborem będzie osoba, które nie znacie. Nie łączy Was nic, nie macie wspólnych wspomnień czy planów, wiec nie musicie obawiać się o pogorszenie stosunków. W tym przypadku znalezienie odpowiedniej osoby może się wydłużyć. Bardzo dobrym pomysłem jest skorzystanie z usług seksworkera. To osoba wykonująca usługi seksualne. Ma doświadczenie, ale wynajęcie jej wiąże się z kosztami.

Jak się przygotować do trójkąta seksualnego?

Oprócz szczerej rozmowy partnerów i wybrania trzeciej osoby, należy również omówić, całą trójką, kwestię zabezpieczenia. W ytm przypadku nie chodzi tylko i wyłącznie o zminimalizowanie ryzyka zapłodnienia, ale przede wszystkim ochronę przed zarażeniem się chorobami przenoszonymi drogą płciową. Jeśli zdecydujecie się na obcą osobę trzecią, warto poprosić ją o wykonanie badań. Dzięki temu będziecie mieli pewność, że jest zdrowa. Niestosowanie antykoncepcji w postaci prezerwatyw, może mieć naprawdę katastrofalne skutki.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *