para sie przytula

Na czym polega seks oralny?

Seks oralny, nazywany również miłością francuską, polega na stymulowani narządów płciowych za pomocą warg oraz języka. Stanowi zarówno doskonały sposób na grę wstępną, jak i akt miłosny sam w sobie. Na czym polega seks oralny i co musisz o nim wiedzieć?

Na czym polega seks oralny?

Obecnie seks oralny jest bardzo popularny i chętnie stosowany przez pary. To doskonałe urozmaicenie łóżkowych igraszek, które zapewnia wyjątkowe doznania i pozwala przełamać codzienną rutynę. Pieszczoty oralne polegają na wzajemnych stymulowaniu narządów płciowych partnera za pomocą języka oraz warg. Można wyróżnić dwa rodzaje seksu oralnego

  • Felliato – dotyczy pieszczot narządów płciowych mężczyzny, czyli penisa i moszny
  • Cunnilingus – to nic innego jak pieszczenie łechtaczki, wejścia do pochwy oraz warg sromowych. Dzięki stymulacji tych stref erogennych, kobieta odczuwa wyjątkową rozkosz, która prowadzi do orgazmu.

Natomiast technik seksu oralnego jest wiele. Można zacząć od subtelnych pocałunków, poprzez lizanie, ssanie, a także ciągnięcie. Zaś wybór zależy od partnerów i ich upodobań.

Jak uprawiać seks oralny?

Odpowiednie przygotowanie do seksu oralnego, pozwala na sprawienie niezwykłej przyjemności swojej drugiej połówce, a tym samym zapewnienie jej maksymalnego podniecenia. Jedną z najważniejszych kwestii jest higiena narządów płciowych. Zanim zaczniecie łóżkowe igraszki, wskazany jest prysznic lub kąpiel. Oczywiście wspólna. Możecie potraktować ją jako grę wstępną. Później przystępujecie do seksu oralnego. Niech zacznie jedna osoba, a potem druga. Jeśli zależy Wam na jednoczesnym stymulowaniu swoich stref erogennych, wybierzcie pozycję 69. Musicie ułożyć się na wzór arabskich cyfr 6 oraz 9. Dzięki temu oboje macie dostęp do swoich narządów płciowych i możecie pieścić się wzajemnie w tym samym momencie.

Czy uprawiając seks oralny, można zajść w ciąże i zarazić się chorobami przenoszonymi drogą płciową?

Wiele osób wciąż zastanawia się czy uprawiając seks oralny może dojść do zapłodnienia lub zarażenia się jedną z chorób wenerycznym. W przypadku, gdy seks oralny stanowi jedyną formę aktywności seksualnej i penis nie wejdzie do pochwy, to nie dojdzie do zapłodnienia. Jeśli jednak zakończy się stosunkiem płciowym, to może dojść zapłodnienia. Osobną kwestię stanowi ryzyko zarażenia się chorobami przenoszonymi drogą płciową. Niestety w trakcie seksu oralnego z narządów płciowych wydzielane są wydzieliny, które mogą przenosić takie choroby jak: kiła, chlamydia, a także wirus HIV, wirus HPV czyli brodawczaka ludzkiego, wirus HSV (potocznie zwany opryszczką), wirus HAV/HBV/HCV. Dochodzą do tego grzyby oraz bakterie. Dzieje się tak, ponieważ w jamie ustnej partnerzy mogą mieć rany. To właśnie przez nie drobnoustroje chorobotwórcze dostają się do organizmu

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *