bialy wibrator

Jak używać wibratora?

Wibrator to jeden z najchętniej wybieranych gadżetów erotycznych. Służy nie tylko do zabawy w pojedynkę, ale również jest świetnym urozmaiceniem gry wstępnej i seksu z partnerem. Jak używać wibratora, by zapewnić intensywne doznania?

Jak zacząć przygodę z wibratorem?

Przygodę z wibratorem zacznij o poszukania odpowiedniego pod względem rozmiaru i kształtu. Na rynku znajdziesz wiele modeli, więc spokojnie dopasujesz do swoich potrzeb. Kiedy go kupisz, najpierw się z nim zapoznaj. Obejrzyj go dokładnie z każdej strony, możesz go dotknąć. Następnie zacznij masować swoje ciało. Możesz zacząć od piersi, aby podkręcić atmosferę. Gdy się rozluźnisz zaciśnij go między nogami i powolutku włóż do pochwy. Zacznij od delikatnych muśnięć i powoli zwiększaj poziom wibracji.

Jak używać wibratora?

Wibrator to doskonały gadżet erotyczny do dawania rozkoszy w pojedynkę. Mnogość rozmiarów i kształtów sprawia, że będą świetne zarówno dla nowicjusze, jak i kobiet już doświadczonych. Decydując się na zabawę ze sztucznym penisem, przede wszystkim:

  • zrelaksuj się – usiądź wygodnie, odpręż się i zacznij zabawę. nie musisz od razu ściągać majtek. Sama zacznij grę wstępną ze sobą.
  • pamiętaj o łechtaczce – wibrator doskonale sprawdzi się również do stymulacji łechtaczki,
  • drocz się ze sobą – używają wibratora, postaraj się droczyć ze sobą, tak jak robicie to z partnerem podczas klasycznego seksu. Kiedy dochodzisz, zwolnij, zamiast zwiększać obroty. W ten sposób zapewnisz sobie intensywniejsze doznania.
  • Przyjmij pozycję – jeśli chcesz zapewnić sobie większą rozkosz, przyjmij ulubioną pozycję seksualną i wtedy powoli włóż wibrator do swojej pochwy.

Pamiętaj, aby po każdym użyciu gadżetu, dokładnie go umyć ciepłą wodą z mydłem. Jeśli używasz go zarówno do pieszczot oralnych, jak i analnych, to najlepiej kup 2 osobne.

Jak używać wibratora z partnerem?

Zastosowanie wibratora w grze wstępnej jest świetnym pomysłem na urozmaicenie łóżkowych wibracji. Zanim się zdecydujecie na taką zabawę, koniecznie przeprowadźcie rozmowę i powiedźcie, jakie macie oczekiwania. Niech to kobieta zdecyduje o kształcie i rozmiarze. Dodatkowo zaopatrzcie się w lubrykant, który jest przeznaczony do gadżetów erotycznych. Gdy już wszystko macie, możecie przejść do igraszek łóżkowych. Wybierzcie pozycję, która zwiększy jeszcze bardziej doznania. Kobieta powinna usiąść i oprzeć się o mężczyznę plecami. Partner jedną ręką trzyma swoją ukochaną, a w drugiej trzyma wibratora. Może nim pieścić całe ciało, zaczynając do góry i powoli idąc do dołu. Następnie niech pieści wargi sromowe i powoli włoży go do pochwy.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *