para uprawia seks

Seks hiszpański – na czym polega?

Seks hiszpański, zwany miłością hiszpańską, to stosunek, którego celem jest zaspokojenie potrzeb mężczyzny. Dostarcza niesamowitych doznań . Idealny dla par, które nie lubią nudy w sypialni. Na czym polega seks hiszpański i co musisz o nim wiedzieć?

Seks hiszpański – na czym polega?

Seks po hiszpańsku to stosunek międzypiersiowy, uznawany przez wielu za wyrafinowaną, a nawet i perwersyjną formę aktywności seksualnej. Polega na włożeniu penisa między piersi kobiety, a następnie wykonywaniu ruchów frykcyjnych. Przy odpowiednim ściśnięciu, partner może mieć wyjątkowe doznania, podobne do tych w czasie penetracji. Hiszpański seks jest jednostronny. To mężczyzna jest stroną aktywną, przejmuje kontrolę nad kobietą, a do tego przeżywa rozkosz. Natomiast kobieta jest stroną bierną i służy tylko do zaspokojenia potrzeb partnera. Mimo tego, wiele kobiet lubi taką formę aktu miłosnego. Podnieca ich to, że dają przyjemność ukochanemu, jak i sam fakt bycia zdominowaną.

Seks po hiszpańsku – jak go uprawiać?

Seks po hiszpańsku wymaga przyjęcie pozycji, która umożliwi włożenie członka pomiędzy piersi kobiety. W klasycznej wersji partnerka kładzie się na plecach i ściska swój biust. Zaś partner klęka nad nią i wkłada penisa pomiędzy piersi, po czym zaczyna wykonywać ruchy frykcyjne. Istotne jest, aby odległość pomiędzy piersiami była jak najmniejsza, stąd wspomniane ściśnięcie piersi. Może to zrobić nie tylko kobieta, ale i mężczyzna. Dzięki temu partner będzie miał o wiele lepsze doznania. Seks hiszpański można również uprawiać w innych wariantach. Najpopularniejsze to:

  • Seks po hiszpańsku z zamianą miejsc. W tym rodzaju aktu miłosnego, partner kładzie się na plecach. Zaś partnerka pochyla się nad nim, a następnie obejmuje członka swoimi piersiami. Dzięki temu biust o wiele łatwiej się zbiera i staje się większy.
  • Seks hiszpański na siedząco. Mężczyzna siada na brzegu łóżka albo krzesła z rozstawionymi nogami, a kobieta klęka przed nim, wkładając penisa między piersi i ściskając je.

Seks hiszpański – co trzeba o nim wiedzieć?

Seks po hiszpańsku jest uznawany przez wiele osób za dość perwersyjny. Ponadto uważa się, ze sprowadza kobietę do roli przedmiotu. Natomiast dla wielu par stanowi doskonały sposób na urozmaicenie codziennej rutyny i dodanie pikanterii. W związku z tym przed uprawianiem hiszpańskiej miłości, konieczna jest szczera rozmowa partnerów. Mężczyzna powinien zapytać swoją ukochaną czy chciałaby uprawiać seks po hiszpańsku. Ona musi sama wyrazić zgodę, nie można stosować przymusu. Zgoda obojga partnerów zapewni rozkosz nie tylko mężczyźnie, ale i kobiecie. Następnie warto omówić kwestię wytrysku. Czy ma być na dekolcie, czy gdzie indziej? Dodatkowo zaopatrzcie się w lubrykanty, co ułatwi ruchy frykcyjne.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *