mezczyzna rozpina stanik

Seks analny – na czym polega?

Seks analny to wciąż dość kontrowersyjny temat. Jedni są jego fascynatkami, a u innych wywołuje obrzydzenie i niechęć. Jednak odpowiednie przygotowanie do miłości greckiej, zapewni wyjątkowe doznania seksualne. Na czym polega seks analny i co musisz o nim wiedzieć?

Seks analny – na czym polega?

Seks analny znany jest od wieków. I choć miłość grecka stanowi domenę homoseksualistów, to coraz chętniej wybierają ją pary heteroseksualne, które pragną przełamać codzienną rutynę i odświeżyć relacje sypialniane w związku,. Seks analny to rodzaj aktywności fizycznej, polegającej na wprowadzeniu członka do odbytu kobiety. Oprócz penisa, partner może wprowadzić także zabawki erotyczne dedykowane tej formie seksu np. kulki analne, a także wibrator.

Seks analny – co musisz o nim wiedzieć?

Seks analny to forma aktywności seksualnej, która może dać prawdziwą rozkosz oraz wyjątkowe doznania seksualne. Jednakże nie może być uprawiany ani na siłę, a partnerzy powinni się dobrze do niego przygotować. W innym przypadku może zakończyć się niemiłym przeżyciem oraz traumą. Dlatego zanim pójdziecie do łóżka, koniecznie porozmawiajcie na ten temat. Niech partnerka przedstawi swoje obawy, lęki. Jeśli ostatecznie zgodzi się, partner musi być bardzo ostrożny i delikatny. W przeciwieństwie do pochwy, odbyt nie jest przystosowany do penetracji. Nie wytwarza śluzu jak pochwa, dzięki któremu penis łatwiej wchodzi. W związku z tym warto zastosować lubrykanty, które odpowiednio nawilżą odbyt. W ten sposób wprowadzenie członka będzie łatwiejsze i mniej bolesne. Niezwykle istotna jest również odpowiednia higiena.

Seks analny – czy można zajść w ciążę i zarazić się chorobami przenoszonymi drogą płciową?

Wiele osób wciąż błędnie myśli, że podczas seksu analnego nie można zajść w ciąże. Samo w sobie uprawianie miłości greckiej, nie daje możliwość zapłodnienia. Jednakże, gdy podczas wytrysku nasienie wycieknie z odbytu i przedostanie się do pochwy, to istnieje szansa na zapłodnienie. To samo tyczy się sytuacji, gdy partner lub partnerka przeniosą plemniki do pochwy na palcach. I choć prawdopodobieństwo zajścia w ciąże jest minimalne, to jednak należy uważać. Natomiast zupełnie inaczej jest w przypadku zakażenia się chorobami przenoszonymi drogą płciową. Uprawiając seks analny, można zarazić się m.in. wirusem HIV, bowiem dochodzi do przerwania ciągłości skóry. W związku z tym, partner powinien zawsze stosować prezerwatywę. W przypadku, gdy seks analny stanowi grę wstępną i potem macie ochotę na seks klasyczny, koniecznie mężczyzna musi zmienić prezerwatywę na nową, aby zmniejszyć ryzyko infekcji bakteryjnych.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *