para caluje sie pod koldra

Pozycja 69 – na czym polega?

Pozycja 69 to idealna konfiguracja dla osób, które nie lubią nudy w sypialni i uwielbiają eksperymentować. Pozwala na dawanie drugiej osobie, a jednocześnie otrzymywanie od niej przyjemności w tym samym czasie. Na czym polega pozycja 69?

Na czym polega pozycja 69?

Pozycja 69, którą potocznie nazywa się „Sześć dziewięć” to rodzaj seksu oralnego, który umożliwia jednoczesne stymulowanie narządów płciowych przez oboje partnerów. Dzięki temu zarówno kobieta, jak i mężczyzna dają i odczuwają rozkosz. Taki wariant wprawia w jeszcze większe podniecenie i wzmacnia intensywność doznań. Może stanowić grę wstępną lub być aktem miłosny. Nazwa konfiguracji wiąże się z ułożeniem ciał partnerów, przypominających arabskie cyfry 6 oraz 9. Polega na tym, że mężczyzna kładzie się na wznak, lekko rozchylając uda. Natomiast kobieta rozchyla nogi i klęka nad mężczyzną, tak aby partner miał dostęp do jej miejsc intymnych, a ona do penisa. Gdy kochankowie wygodnie się ułożą, kobieta zaczyna pobudzać penisa ustami i językiem. Zaś mężczyzna pieści oralnie łechtaczkę, wargi sromowe, a także wejście do pochwy. Może również stymulować odbyt.

Jakie są warianty pozycji sześć dziewięć?

Pozycja 69 to nie tylko klasyczny wariant, ale również kilka innych opcji, które urozmaicą wasze igraszki łóżkowe. Jeśli lubicie eksperymentować i jesteście wytrzymali, wypróbujcie jędną z poniższych konfiguracji:

  • Pozycja 69 boczna

W tym wariancie kobieta i mężczyzna układają się na boku. Jednak ich głowy mają być ułożone w przeciwnym kierunku. Oboje rozhcylają nogi w taki sposób, aby dac pełny dostęp do miejsc intymnych. Następnie zaczynają je stymulować. Takie ułożenie daje pełny relaks i skupienie się tylko i wyłącznie na czerpaniu przyjemności z seksu

  • Pozycja 69 siedząca

Mężczyzna siada na łóżku lub krześle i rozchyla nogi. Natomiast kobieta opiera się na rękach, oplatając szyję partnera nogami. Dzięki temu ma dostęp do penisa. Ten wariant daje intensywne doznania seksualne, jednak wymaga siły i sprawności fizycznej od mężczyzny.

  • Pozycja 69 stojąca

Ta konfiguracja jest idealna dla par, które uwielbiają niebanalne rozwiązania. Partnerzy musza się ustawić tak, jak do pozycji siedzącej. Następnie partner wstaje i opiera się o ścianę. Mężczyzna musi być bardzo silny, a do tego cięższy niż jego partnerka, aby móc ą utrzymać.

Jakie są zalety pozycji 69?

Nie ma wątpliwości, że sześć dziewięć, to doskonały sposób na urozmaicenie seksu i przełamanie rutyny. Jego największa zaleta jest to, ze partnerzy jednocześnie stymulują strefy erogenne drugiej osoby i sami są pieszczeni. Dzięki temu wspólnie mogą poczuć rozkosz i dojść w tym samym momencie. Ponadto, stanowi doskonałą alternatywę dla zwykłego seks. Jeśli jeszcze nie stosowaliście tej konfiguracji, porozmawiajcie o tym. Podczas jej wykonywania, dobrze abyście byli rozluźnieni, a nie spięci.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *